تبلیغات
چشم انتظار - سید خراسانی قیام میکند!

نماینده رهبر جمهوری اسلامی:
«در پی اظهارات فرماندهان مختلف سپاه و ارتش درباره قطعی بودن جنگ با اسرائیل، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در شاخه برون مرزی سپاه پاسداران، در عین تأیید این موضوع، این را هم گفت که اگر جنگی هم اتفاق بیفتد، طولانی نخواهد بود.»

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
تهدیدات اسرائیل ثابت می‌كند كه دشمنی آنها با اسلام و انقلاب جدی است و نهایتا این دشمنی‌ها به درگیری فیزیكی ختم خواهد شد
«زمان در حال گذر است و شرایط به شدت متغیر و متحول می‌شود و اگر جنگی رخ دهد، دیگر جنگ هشت ساله با آن شرایطی كه ما در مظلومیت قرار داشتیم نخواهد بود... ادامه دارد
امروز نیروهای مسلح ما و بویژه سپاه از توانمندی‌ها، تجهیزات و تجربه هشت سال دفاع مقدس در عرصه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برخوردار است. در روزی كه دست ما خالی بود، آنها نتوانستند كاری انجام دهند، چه رسد به امروز.»فرمانده كل سپاه تأکید كرد: «جنگ رخ خواهد داد اما اینكه كجا و كی باشد معلوم نیست.» «اكنون تنها راه مقابله را جنگ می‌دانند اما آنقدر احمقند كه ارباب‌های آنها باید جلویشان را بگیرند.»وی گفت: «اگر كاری را شروع كردند، نقطه نابودی و اتمام ماجرای آنهاست. این اتفاق بالاخره رخ خواهد داد؛ چراكه انقلاب با این شتاب كه به سمت اهدافش حركت می‌كند، برای آنها قابل تحمل نیست و بالاخره روزی شرایط جنگی را به وجود خواهند آورد.»

حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی (نماینده ولی فقیه در سپاه قدس):
برای حذف اسرائیل  یک بهانه و 24 ساعت وقت نیاز داریم
آیا دشمنان ما هوشیارند، عاقلند یا احمق اند؟ احمق اند. احتمال هم دارد این کار احمقانه را انجام بدهند. چرا ما می گوییم احتمالش گاهی قوی تر می شود؟ چون امروز اسرائیلی ها اعلام کردند ما اسرائیل دیروز نیستیم، روز به روز داریم ضعیف می شویم، جمهوری اسلامی روز به روز دارد قوی تر می شود خب وقتی اسرائیل خودش را در معرض نابودی می بیند، دست و پا می زند، کار احمقانه هم سهل است و دست به یک جنگی می زند که حداقل بتواند یک نیشی به ایران بزند. فرمانده کل سپاه هم که می آیند یک نکته ای را می گویند با اتکا به این تحلیل است که اینها یک کار احمقانه بالاخره می کنند.اگر جنگی هم بنا باشد اتفاق بیفتد یک جنگ طولانی نیست و نتیجه جنگ هم قطعا به نفع امت اسلامی است. ما در فرسایش جنگ ها تخصص داریم و اسرائیلیها اصلا توان جنگ فرسایشی ندارند.

سرهنگ «محمود صالح» فرمانده سابق یک لشکر مصری:
ایران از جنبه نظامی واقعا خوب است اما اسرائیل و آمریکا به دلیل داشتن سلاح هسته‌ای بر ایران برتری دارند و ایران نیز تنها سلاح هسته‌ای کم دارد و اگر این مورد نبود هر دو طرف قدرتی برابر و شاید هم ایران بر اسرائیل برتری داشت زیرا سلاح‌های ایران ساخت داخل است و در زمینه تسلیحات به هیچ طرفی اتکا نمی‌کند.مصر  مسلما در کنار ایران خواهد بود و حتی وارد درگیری نظامی و عملیات ضد اسرائیلی و آمریکایی خواهد شد و آمریکا نیز هرگز نخواهد گذاشت که مصر بی‌طرف بماند و در آن صورت نیز مصر راهی جز مشارکت در جنگ علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا نخواهد داشت همچنانکه لبنان و بویژه حزب‌الله نیز وارد عمل شده و نظام سوریه نیز در کنار ایران خواهد بود.عربستان، قطر، عمان، امارات و کویت متاسفانه به اسرائیل و آمریکا کمک خواهند کرد و پل هوایی برای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها تشکیل خواهند داد زیرا این کشورها آمریکا و اسرائیل را علیه ایران تشویق می‌کنند.


ابعاد تاکتیکی حمله نظامی ایران به اسرائیل

اسرائیل برای حمله به ایران نیازمند اجازه، هماهنگی و كمك امریكا و غرب می‌باشد. ایران باید در زمان كنونی كه غرب و امریكا در وضعیت انفعال قرار دارد اسرائیل را نابود نماید. به دلیل مشخصات منحصر به فرد دولت آقای دكتر احمدی‌نژاد و بیداری اسلامی کشورهای منطقه متاثر سیاست های نظام و دولت دهم جمهوری اسلامی ایران؛ حمله نظامی ایران به اسرائیل باید در زمان كنونی و تا قبل از سال ۲۰۱۴ پایان دولت دهم انجام شود.
لذا مبتنی بر دکترین دفاع پیش دستانه بایستی اسرائیل را طی ضربه اول و ضربه نهایی مورد حمله نظامی سنگین قرار داد. در گام اول از پرده اول حملات نظامی ایران به اسرائیل باید نقاط صفر زمینی اسرائیل مورد انهدام قطعی قرار گیرد. برای این منظور ایران می تواند از موشک های دور برد استفاده کند. از شرقی ترین نقطه ایران تا غربی ترین نقطه اسرائیل حدود ۲۶۰۰ کلیومتر می باشد. اهداف استراتژیک در عمق خاک اسرائیل با موشک های متعارف ایران قابل دسترسی است.

بعضی مشخصات و نقاط مهم اسرائیل که باید مورد حمله قرار بگیرد

مردم اسرائیل باید از بین بروند
اسرائیل تنها کشور عمدتاً یهودی در جهان است بر پایه آخرین سرشماری، سازمان مرکزی آمار اسرائیل، این کشور در حدود هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تن جمعیت داشته‌است که در حدود پنج میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از ساختار جمعیتی آن را یهودیان تشکیل داده‌اند. و مابقی ساختار جمعیتی از مسلمان‌ها، مسیحیان، دروزها و سامریون تشکیل شده‌است. هم‌چنین بزرگ‌ترین بخش از اقلیت‌های قومی را شهروندان موسوم به عرب اسرائیلی تشکیل می‌دهند.طبقه بندی: سیاسی،

تاریخ : جمعه 14 مهر 1391 | 01:27 ب.ظ | نویسنده : چشم انتظار | نظرات

  • paper | فروش لینک | فروش بک لینک